Whatsapp ile Yazın

Ünlü Grup | Ünlü Yapı Dekor

Ali Semih Ünlü tarafından 2009 yılında Eskişehir’de kurulan Ünlü İnşaat, deneyimli ekibi ile birlikte istikrarlı büyüme ve temkinli genişleme stratejisinin neticesi olarak kısa sürede Eskişehir’in en güvenilir şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

Ünlü İnşaat kendi üretmiş olduğu yapılarda, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bahar Apart markasıyla, üniversite şehri olan Eskişehir’de öğrencilere güvenli ve konforlu bir ev sahipliği yapmış, bu sektörde de önde gelen firma konumuna gelmiştir.

2015 yılında ürettiği her her yeni projede daha modern ve ihtiyaçlara daha hızlı cevap verebilmek amacıyla Ünlü Proje kurularak sektörde daha güçlü bir yapıya sahip olmuş ve artık gruba ait şirketler Ünlü Grup çatısı altında toparlanmıştır.

Ünlü Grup kendi ana sektörü dışında, birbirleri ile bağlantılı alt sektörlerde de söz sahibi olabilmek, yaptığı projelerde, çelik kapıdan parkeye, mobilyadan perdeye kadar, tüm dekorasyon ve iç mimari alanında da beklentilere cevap verebilmek, renovasyon ve anahtar teslim projelere imza atabilmek için 2018 yılında Ünlü Yapı Dekor markasını kurmuş ve gücüne güç katmıştır. Yenilikçi tasarımlarıyla Vitra ürünleri ve dünyanın en güvenli çelik kapılarını üreten Sur Çelik Kapı modelleri ile Eskişehir'de Ünlü Yapı Dekor markasında hizmet vermeye devam ediyor.

Eskişehir’in parlayan bir markası olan Ünlü Grup gelecekte de bu istikrarlı büyüme hızını devam ettirirken, tüm Türkiye’de ciddi boyutlarda istihdam sağlayan, köklü ama her zaman genç ve dinamik kalmayı kendine misyon edinerek, yeni başarı hikayeleri yazmaya devam edecektir.